همه چیز در مورد تیلور سویفت

تیلور سویفت و 10 نکته عجیب

لیست ده تایی زیر را بخوانید و خودتان را تست کنید تا ببینید اطلاعاتتان درمورد این خواننده ۲۱ ساله چقدر درست است!
 ۱٫ رکورد شکن- آلبوم جدید تیلور سوئیفت، اکنون سخن بگو، رکورد شکست. در همان هفته اول ورود به بازار  بیش از یک میلیون نسخه از این آلبوم فروخته شد. در ۲۰۰۹ نیز سوئیفت در ۲۰۰ آهنگ پرفروش برتر ۱۹ ساله‌ها، پرفروش ترین آلبوم را داشت.
۲٫ هنر در خانواده آنها جنبه ارثی دارد. با استناد به سایت TVGuide.com، مادربزرگ سوئیفت خواننده حرفه ای اپرا بوده است.

۳٫ رازهای فریبندگی
- این خواننده جذاب برای مجله Glamour دو چیزی که باعث می‌شود احساس جذاب بودن بکند را فاش کرد: یکی استفاده از سایه لب تیره و دیگری پوشیدن کفش‌های مناسب و راحت!
۴٫ کارهای خیرخواهانه- سوئیفت مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ دلار برای کمک به قربانیان سیل در نشمیل و دیگر مناطقی که در اثر سیل زیر آب رفتند خرج کرد. در کریسمس گذشته نیز ۲۵۰٫۰۰۰ دلار وقف مدارسی کرد که در آنها درس خوانده بود یا درگذشته در آنجا کار کرده بود.

۵٫ جوایز مهم-
 درمیان جوایز زیادی که در کارنامه هنری سوئیفت به چشم می‌خورد، مهم ترینشان جایزه گرمی ‌بود که او در ژانویه گذشته به خاطر ترانه «اسب سفید» که بهترین ترانه کشور شد از آن خود کرد.
۶٫ طرفداران معروف- در برنامه جوایز موزیک ویدئوی سال ۲۰۰۹، ‌جانت جکسون برای او دسته گلی فرستاد. رایان سکرست از او خواست که نوشته روی کارت گل‌ها را بخواند. تیلور خودش سریع نوشته‌ها را خواند و از رایان خواست که این نوشته شخصی باقی بماند و فقط گفت که متن کارت خیلی خیلی زیبا بوده است.

۷٫ برنده بزرگ-
 در سال ۲۰۰۹ سوئیفت جوان ترین فردی بود که تابحال جایزه سال سرگرمی‌ساز را در جوایز موسیقی کشور برده بود.
۸٫ در سال ۲۰۰۹ او طلاها و لباس رقص شوی Jessica McClintock را به مجله Hearst بخشید.

۹٫ قرارهای رویایی-
 در دسامبر ۲۰۰۸ او در مجله مدلش اقرار کرد که با «چیس کراوفور» دوست است. از آن زمان تا بحال او روابط عاشقانه اش را گزارش کرده است که اخیرا هم این فرد خوش شانس کسی نبوده جز جیک جیننهال!
۱۰٫ آرزوهای دیگر: سوئیف گفته است که اگر دنبال کار موسیقی نمی‌رفت دوست داشت کارآگاه باشد. او سال ۲۰۰۹ در یک اپیزود از « CSI: تحقیقات صحنه جنایی» ظاهر شد. او در این فیلم نقش نوجوانی را بازی می‌کرد که پدر و مادرش صاحب هتلی بودند و در هتلشان یک سری قتل‌های زنجیره‌ای به وقوع می‌پیوست.


 منبع:www.teylorswift.mihanblog.com

+ نوشته شده در  شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 0:5  توسط آیلین  |